نظر برخی از داوطلبان در مورد آتنا

از طریق یکی از بستگانم با خانم افتخارزاده و بعد با آتنا آشنا شدم . با توجه شغلی که دارم و علاقمندی در کار توی حوزه زنان، تا حدودی توانستم به زنان تحت سرپرستی آتنا کمک حقوقی کنم و این همواره برام جذاب بوده و هست. آتنا و فعالیت‌هاش برام همیشه یادآور لحظه‌های خوب بوده و خوشحالم که در جمع گروه آتنا هستم. بخاطر علاقمندی در کار کردن در حوزه زنان و بیشتر از آن جو دوستانه و صمیمانه گروه آتنا من رو برای ادامه همکاری راغب تر کرده.

کارورزی دانشگاهم در آتنا بود و اینجوری با آتنا آشناشدم. من بهترین تجربه ­هام رو درزمینۀ کار با زنان ومددکاری از آتنا دارم و کلاً دیدم نسبت به مددکاری تغییر کرد... تجربۀ نمایشگاه کتاب،قلعۀ خورائین،کارگاه­ های آموزشی خانم ­ها و...همش تجربه ­های محشره.  اینکه همه با عمق قلبشون اومدن توی کار و واقعاً از تمام وجود مایه میذارن واسه کارا باعث شده همچنان توی آتنا بمونم.

همكاری خودم با آتنا رو از سال ٨٧ با تدريس برای بچه ها شروع كردم. تلاش برای فعاليت در شرايطی كه با اصول اخلاقی كاملا منطبق باشه، جذاب ترين چيزيه كه هميشه آتنا داشته.خاطرات خوب بسيار زيادی دارم وقتي يه شب جنگ شادی برای خانواده ها گذاشته بوديم و بعد از چندين سال بچه ها رو ديدم، از شدت ذوق نميدونستم چی كار كنم. حتی شب هايی كه مثلا تا ساعت ٣ صبح در خطرناك ترين جاهای محله خاك سفيد دنبال كارای مختلف بوديم هم هيچوقت خاطره بد حساب نميشه...

زمستان سالی كه موسسه ثبت رسمی شد به واسطه دوستی با بعضی از موسسین موسسه به آتنا بپیوستم.حسم از آتنا اينكه اين موسسه نمايشی نيست، و واقعاً در راستای تخصصی كارها انجام می شود، و نتيجه بخش بودن هر حركت، و مطمئن بودن از درستكاری موسسين ، و پيشرفتی كه موسسه جلوی چشمامون داره، بزرگ تر شدن اهدافش، درجا نزدن، و اينكه توانمندسازی زنان هميشه برای من دغدغه شخصی هم بوده باعث شده همکاریم رو با آتنا ادامه بدم.

امکان خدمت رسانی و فعالیت داوطلبانه ی برنامه ریزی شده و علمی و اثربخش از طریق همکاری با آتنا، امکان دستیابی به تجربه های متنوع و ارزشمند بسیار، آشنایی بی واسطه با بطن جامعه، امکان دسترسی به ارتباط های بسیار در حوزه های مختلف و همچنین پرورش توانایی ها و حس کمک رسانی باعث شده که با علاقه به همکاری با آتنا ادامه بدهم.امیدوارم با انگیزه و انرژی به فعالیتش ادامه بده و تا حد ممکن برنامه ریزی های دقیق تر انجام بدهد.

تلاش آتنا برای فعالیت اصولی و تخصصی و همچنین تاکید روی آموزش و پیشگیری برام اهمیت زیادی داشته.همه لحظه های بودن در آتنا و فعالیتهاش بهترین خاطره هاست و بدترین خاطره م مواقعی هست که فعالیتها و مسوولیتهای زندگی شخصیم اجازه نمی ده اونطوری که دوست دارم برای خیریه وقت بذارم.