سوالات-متداو ل

سوالات-متداو ل

1)آیا موسسه مجوز دارد؟

موسسه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا موسسه‌ای غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است که بامجوز سازمان بهزیستی از سال 93 آغاز به کارکرده است.

2)چگونه می توان با موسسه همکاری نمود؟

شما می توانید به عنوان داوطلب، فرم داوطلب را تکمیل نمایید.حداکثر تا یک‌ماه بعد از تکمیل فرم با شما تماس گرفته خواهد شد تا متناسب با حیطه تخصصی و علاقه، فعالیت خود را در یکی از واحدهای آتنا آغاز کنید.

در صورتی که شما تمایل به استخدام در موسسه دارید می توانید رزومه خود را برای ما (dabir.atena@gmail.com)  ارسال نمایید تا در صورت نیاز با شما تماس گرفته شود.

3)چگونه می توانم خانواده یا فردی را برای حمایت به موسسه معرفی کنم؟

شما می توانید شرح حال کوتاهی از خانواده یا فرد موردنظر را به همراه معرفی خود به عنوان معرف، از طریق شبکه های اجتماعی آتنا یا ایمیل برای ما ارسال نمایید. کمیته مددکاری اجتماعی پس از بررسی شرایط در صورتی که فرد یا خانواده مذکور شرایط لازم در دستورالعمل کمیته مددکاری برای پذیرش را دارا بود، به لیست انتظار برای مصاحبه اولیه افزوده می شود و در اسرع وقت با ایشان برای قرار حضوری تماس گرفته خواهد شد و در نهایت نتیجه نهایی به معرف ارسال می گردد. اینفوگرافیک زیر فرآیند جذب مددجو در آتنا را نشان می‌دهد:4) طرح جامع آتنا چیست؟ 

طرح جامع آتنا حمایت آموزشی، حقوقی و پزشکی در راستای توانمندسازی و اشتغال مددجویان آتنا است. ما برای افراد مختلف خانواده برنامه‌هایی را در نظر گرفتیم و تلاش می‌کنیم اعضای خانواده در مسیر رشد و توانمندسازی قرار بگیرند. اینفوگرافیک زیر را ببینید.

اگر نظری دارید همینجا بنویسید 0 نظر